[wpa_toolbar]

Skrzaty zaczynają świętowanie z Misiem

Data Publikacji: 29.10.2016
Udostępnij

26.X zawitały do Izerki „Skrzaty”, których poinformowaliśmy, że zaczynają świętowanie z misiem. Przygotowaliśmy dla nich wiele książeczek w których w roli głównej występuje miś: Uszatek, Puchatek, Paddington, Łakomczuch, Miś Bodo, Jesienne misie, oraz wiele innych.

Oczywiście odbyło się czytanie opowiadania o Misiu Uszatku Czesława Janczarskiego. Dzieci skupione, słuchały, a na pytanie czy mają w domu misia, wszystkie odpowiedziały, że tak. W II części zajęć dzieci rozsiadły się na dywanikach i z chęcią opowiedziały o swoich ulubionych misiach, nie tylko tych książkowych ale i pluszowych.

Zadaniem plastycznym dla dzieci było wykonanie rysunku misia – jak najbardziej kolorowego, świętującego i radosnego. Powstało mnóstwo kolorowych i ciekawych portretów misia.
Przedszkolaki miały okazje pobawić się w małych detektywów i wyszukać na półkach książki o misiach, a znalazły ich sporo. Jeszcze chwila zabawy w Kąciku Malucha oraz poczęstunek jabłkiem i zadowolone pomaszerowały do przedszkola.[Best_Wordpress_Gallery id=”134″ gal_title=”Skrzaty zaczynają świętowanie z Misiem”]