[wpa_toolbar]

„Nigdy nie puszczaj” – debiutancka powieść Dominiki Podoby

Data Publikacji: 07.07.2018
Udostępnij:

28.06.2018r „Izerka” w ramach DKK „Dobra Książka i Kawa” dla swoich czytelników zorganizowała spotkanie z Dominiką Podobą – mieszkanką Kotliny Jeleniogórskiej, jak o sobie mówi „turystka”.

Debiutancka powieść „Nigdy nie puszczaj” ukazała się w grudniu 2017r jako jedno ze zrealizowanych marzeń ze swojego życia. A za motto które warto realizować służy jej zdanie „Lepiej zaczą

z błędem niż perfekcyjnie czekać”. Pani Dominika z wielkim wdziękiem opowiedziała nam jak powstała książka w wielkiej tajemnicy, nawet przed mężem, po zwolnieniu się z korporacji, sama wymyśliła okładkę, kolor zielony jest jej ulubionym, uwielbia spędzać czas ze swoimi dziećmi, nasi czytelnicy zostali potraktowani z wielkim szacunkiem, każdy wpis do zakupionej książki był indywidualny, Izerka w darze otrzymała egzemplarz książki i wpis dla czytelników „Odważ się? Bój się ale to zrób”.

Na spotkaniu była obecna Izabela Janiak, wcześniej rekomendująca naszym czytelnikom książkę pani Dominiki, która opowiedziała historię ich przyjaźni i jak się okazało spotkały się w Warszawie, na konkursie dla „Kobiet spełnionych marzeń” i zostały finalistkami dowodząc, że warto mieć swoje małe lub większe marzenia. Często się to udaje, dzięki przyjaciołom, swojej wytrwałości, rodzinie.

My polecamy, aby przeczytać książkę „Nigdy nie puszczaj”, gdyż powstała z myślą o kobietach, do czytania w hamaku lub przy rozpalonym kominku … i już możemy zdradzić iż pisze się II część.