[wpa_toolbar]

Jesienne czytanie najmłodszych

Data Publikacji: 03.10.2016
Udostępnij

30.09.2016 grupa przedszkolna „Muchomorki”(3-latki), w nowym składzi, wybrała się do Izerki po raz pierwszy. Powitaliśmy ich bardzo serdecznie i zaprosiliśmy do zwiedzenia całej biblioteki. Dzieci z ogromną ciekawością obejrzały każdy zakamarek „Wypożyczalni dla dorosłych”, część wystawową, nasze małe muzeum, a następnie przeszły do „Wypożyczalni dla dzieci i młodzieży”.

Tutaj wygodnie usadowione na dywanikach mogły wysłuchać kilku wierszy z tomiku „Wiersze przedszkolaka” oraz „Brzechwa dzieciom”. Maluszki opowiedziały nam także czy i jak czytają w domu, ile mają książek i co najchętniej czytają. Uzbrojone w taką wiedzę rozdałyśmy im książeczki do oglądania zgodnie z ich upodobaniami.

Bardzo chętnie również pobawiły się w naszym Kąciku Malucha. Dowiedziały się również tego czym jest zakładka ,a każde dziecko otrzymało na własność swoją kolorową zakładkę , poczęstunek jabłkowy zakończył pierwszą wizytę najmłodszych mieszkańców.[Best_Wordpress_Gallery id=”130″ gal_title=”Jesienne czytanie najmłodszych”]