[wpa_toolbar]

Jesienna ramówka Izerki – czyli każdy wybierze coś dla siebie!

Data Publikacji: 05.09.2017
Udostępnij:

Izerka wzorem stacji telewizyjnych również ma przygotowaną urozmaiconą ramówkę dla naszych czytelników. Spośród bogatej oferty zajęć każdy może wybrać coś dla siebie, niezależnie od wieku i zainteresowań.

Oj będzie się działo!!!! Od Narodowego Czytania „Wesela” przy pierniczkach, aż po wykłady comiesięczne już trzeciego sezonu Izerskiego Klubu Międzypokoleniowego, a inaugurację rozpoczniemy 5 października 2017r niebanalnie , bo odbędzie się prapremiera książki „Pułapka”, której akcja rozgrywa się w Górach Izerskich i w … Świeradowie – Zdroju, a autorką jest wrocławianka, z wykształcenia historyk i politolog Jolanta Maria Kaleta, na terenie Nadleśnictwa już po raz VII będzie można podziwiać kompozycje dyniowe, nie zabraknie też 14 uroczystych obchodów Święta Misia oraz liczenia Miśków oraz smakołyków piernikowych przygotowanych przez Pacownię Piernikową czyli Izabelę Janiak, dla lubiących patriotyczna poezję, w tym śpiewaną będzie przygotowany Konkurs Recytatorski pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta z okazji Święta Niepodległości, w listopadzie posłuchamy opowieści naszej lokalnej tropicielki historii o Bad Flinsberg Magdy Olszewskiej, w grudniu na ostatnie dni jesieni a na powitanie zimy spotkamy się z Mikołajem, który wyruszy w miasto, nie tylko z rózgą, ale też ze słodyczami.

Dla rodzin, czas jesieni to może być dobra okazja aby stworzyć szopkę bożonarodzeniową na już 9 konkurs, a najważniejszą sprawą to zapełnienie półek nowościami i to jest z naszej strony zapewnione.

Będzie można wybrać spośród nowości i kryminały i obyczajowe, książki dla dzieci oraz bestsellery jak np. powieści Katarzyny Michalak. Obszerniejsze informacje umieszczane są na naszej stronie.

ksiązki jesienne czytanie