[wpa_toolbar]

Wyniki rodzinnego konkursu na Palmę Wielkanocną 2016

Data Publikacji: 18.03.2016
Udostępnij

[su_heading size=”16″]KATEGORIA – WYSOKOŚĆ[/su_heading]

I miejsce
Jacek i Agata Szaniawscy 4,20 m
II miejsce
Karolina Salawa 3,20 m
III miejsce
Kasia Salawa 2,83m, Zosia Salawa 2,83 m

[su_heading size=”16″]KATEGORIA – PRACA ZBIOROWA[/su_heading]

I miejsce
Grupa przedszkolna – Słoneczka
II miejsce
Grupa przedszkolna – Leśne Ludki

[su_heading size=”16″]KATEGORIA – NATURA IZERSKA[/su_heading]

I miejsce
Aleksandra Pałys,Adam Leśniewski, Marcel Leśniewski,
II miejsce
Paulina Wojtowicz (Lwówek)
III miejsce
Natalia Smoleń
wyróżnienia: Michelle Dzierżęga, Filip Marcinkowski

[su_heading size=”16″]KATEGORIA – STRÓJ LUDOWY[/su_heading]

I miejsce
Wojciech Maciejewski (Lwówek)
Hania, Kajetan, Martyna, Natalia Rutkowscy
II miejsce
Jakub Krzysak (Lwówek)
Aleksandra Charecka (Lwówek)
III miejsce
Aneta i Anna Jabłonowskie
Aleksandra Wróblewska (Lwówek)
wyróżnienie: Natalia Czerwińska

[su_heading size=”16″]KATEGORIA – KUNSZT PRECYZJA, BOGACTWO TECHNIKI (PALMY WYSOKIE)[/su_heading]

I miejsce
Maria Skrzydłowska (Lwówek)
II miejsce
Gabriela Mrozik
III miejsce
Wiktoria Dżygóra (Lwówek)

[su_heading size=”16″]KATEGORIA – KUNSZT PRECYZJA, BOGACTWO TECHNIKI (PALMY NISKIE)[/su_heading]

I miejsce
Nikola i Wiktoria Szczepańskie
Kacper Hutek
II miejsce
Antonina Zimmer (Lwówek)
III miejsce
Kamil Filipczak (Lwówek)
Martyna Michnowicz

[su_heading size=”16″]KATEGORIA – NATURA[/su_heading]

I miejsce
Fabian Rotkiewicz (Lwówek)
Nikola Zmarzła (Lwówek)
II miejsce
Kacper Szatan (Lwówek)
Julia Szczerbaniewicz (Lwówek)
III miejsce
Lena Zimmer (Lwówek)

[su_heading size=”16″]KATEGORIA – CIEKAWOSTKI I DZIWADEŁKA[/su_heading]

I miejsce
Aleksandra Kiernos
II miejsce
Maja Szopa
III miejsce
Bruno Skrzyński
Iga Jurczak

[su_heading size=”16″]KATEGORIA – PALMA AWANGARDA[/su_heading]

I miejsce
Natalia Ossowska (Lwówek)
Julia i Antosia Wasilewskie
II miejsce
Dominik Feliński
Natalia Kotlarek
III miejsce
Małgosia i Krzyś Pasierb
Maja Gudowicz (Lwówek)

[su_heading size=”16″]KATEGORIA – KOMPOZYCJA MIESZANA[/su_heading]

I miejsce
Bartek Jednorowski
Antoni Suchecki (Lwówek)
II miejsce
Marcel Kołodziej (Lwówek)
Bartosz Pietruszka (Lwówek)
III miejsce
Wiktor Bawicz (Lwówek)
Emilka Jaskóła (Lwówek)

[su_heading size=”16″]NAGRODY DLA PRACOWNIKÓW MBP IZERKA[/su_heading]

dla Oliwiera Szpili (Lwówek) i Jakuba Filipczaka (Lwówek)

[su_heading size=”16″]NAGRODY OD KSIĘGARNI LIERACKIEJ W SZKLARSKIEJ PORĘBIE[/su_heading]

dla Wiktorii Tarko (Lwówek) i Emilii Nerko (Lwówek)

[su_heading size=”16″]NAGRODY OD RADNEJ MAGDALENY OLSZEWSKIEJ[/su_heading]

dla Szymona Andruszkiewicza

[su_heading size=”16″]NAGRODA OD BIBLIOTEKARZA MZSZ W ŚWIERADOWIE-ZDROJU[/su_heading]

dla Wiktorii Szczerbaniewicz (Lwówek) i Mateusza Miśków (Lwówek)/p>
[su_heading size=”16″]NAGRODA OD OD DYREKTORA MZSZ W ŚWIERADOWIE-ZDROJU[/su_heading]

dla Zofii Szulikowskiej/p>
[su_heading size=”16″]NAGRODA OD WŁAŚCICIELA SKLEPU KLEKS[/su_heading]

dla Joanny i Gabrieli Drobnej

[su_heading size=”16″]PALMY WIELKANOCNE WYKONAŁY RÓWNIEŻ[/su_heading]

Rewers Szymon, Zdunek Maks, Kamiński Emil, Mendychowski Wojtek, Furmaniak Alicja, Bokisz Lena, Zazulak Szymon, Kozak Wiktoria, Puchala Michał, Marszolik Amelia, Samulska Natalia, Lonycz Wojtek, Lonycz Justyna, Osińska Oliwia, Stonik Agata, Szczecina Beata, Tarach Dominika, Krawczuk Paweł, Wojtysiak Martyna, Fila Oliwier, Łata Natalia, Korowaj Edwin, Pawlak Karol