[wpa_toolbar]

Work- Life Balance

Data Publikacji: 28.07.2014
Udostępnij

wlb29 sierpnia – Dzień WLB (ang. Work – Life Balance) czyli Dzień Równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym.

Wyjątkowe zaproszenie do biblioteki w dniach 25-29 .08. Startujemy do II Ogólnopolskiego Tygodnia WLB (ang. Work -Life Balance) czyli tygodnia równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym. Przystępując do akcji mamy nadzieję , że nasze miasto jest przyjazne nie tylko turystom ,ale także tym stałym mieszkańcom ,małym i dużym. Główne obchody przewidziane są 29.08 w piątek , od godz. 10 do godz16. Zapraszamy m.in. na godz .10 – „Gadu , gadu przy herbatce z Burmistrzem”, który odpowie czy rodzic i jego dziecko jest partnerem dla samorządu.

Przewidujemy także spotkanie z pedagogiem , psychologiem babcią -emerytką, warsztaty z igłą, poszukamy przyjaznych miejsc dla Mam i ich dzieci oraz inne atrakcje – niespodzianki o których będzie można przeczytać na stronie internetowej biblioteki lub też bezpośrednio dowiedzieć się u nas albo też zadzwonić. Będziemy czekać na Rodziców i dzieci , którzy zostali obdarowani wyprawką „ Książka dla świeradowskiego malucha”

Warto w tym dniu zajrzeć do biblioteki i zapoznać się z ideą „ Work – Life Balance ( WLB ), która może przyjmie się w naszym mieście.