[wpa_toolbar]

Wiosenne przebudzenie – czyli „Wiosna w Przytulnej”

Data Publikacji: 14.03.2023
Udostępnij

Zima już za nami, przed nami dni dłuższe, więcej słońca, popołudnia na świeżym powietrzu, chwile oddechu… idealne na czytanie. Z naszych obserwacji wynika, iż w zależności od pory roku zmienia się częstotliwość odwiedzin i wybór książek. Jesienią i zimą więcej czytają ci czytelnicy, którzy zakończyli swoje ogrodowe prace, aby już na wiosnę i lato oddać się swojej pasji i przychodzą rzadziej do Izerki, wybierając za to więcej książek. Z kolei na wiosnę i lato ożywają czytelnicy, którzy wpadają do nas po najnowsze bestsellery, aby nadrobić zaległości w czytaniu, zabierają książki na urlop, wypoczynek uważając, że przeczytanie dobrej książki to idealne towarzystwo na tle słonecznych pachnących wiosną dni.

Oto kilka propozycji, które naszym zdaniem warto wiosną 2023 przeczytać:

Niezawodny Remigiusz Mróz w bestsellerowej serii z Gerardem Edlingiem – specjalistą od kinezyki, który potrafi rozwiązać każdą sprawę, napisał następną część „Kabalistę” o finale nie zdradzając, z którego można wynosić coś pozytywnego, bo przecież „Memento Mori”, to nie żadna upiorna maksyma .

Nowa pisaka, która zdobyła serce wielu naszych czytelniczek Katarzyna Janus urodzona w Kamiennej Górze, w najnowszej „Przystanek Toskania”, przedstawia wzruszająca opowieść o pielęgniarce Julii, która wyjeżdża do pracy do Włoch i zmienia swoje życie, następną bestsellerową po „Dziewczynie Lotnika” znakomita książkę napisała Nina Zawadzka pt. „Miłość w czasach wojny”.

Proponujemy wiosenne czytanie poszczególnych tomów znanych serii jak:

Lucyny Olejniczak Sagę średniowieczną „Lilie królowej” i tom II „Wiedźmy”, czy Karoliny Wilczyńskiej „Powrót do Jagodna”, t.VIII przygód Enoli Holms Nancy Springer „Sprawa czarnego powozu”, z „serii uczuć” cykl powieści o kobietach, które biorą sprawy w swoje ręce autorki Katarzyny Drogi „Gra o miłość. Tajemnice Bereniki” oraz „Mgły nad Narwią. Anna i Krąg Kobiet”.

Od stycznia do marca 2023 zakupiono ponad 150 książek, które każdego „wybrednego” czytelnika zainteresują … tak jak nas najnowsza Katarzyna Michalak „Wiosna w Przytulnej”. Przypomnijmy autorka 50 bestsellerów, których nakład przekroczył trzy miliony egzemplarzy. Lubiąca pisać serie, po Wiośnie w Przytulnej będzie Lato, Jesień i Zima w Przytulnej. Wystarczy tylko regularnie odwiedzać Izerkę…

wiosenne przebudzenie