[wpa_toolbar]

Tomasz Metelica – autor pochodzący ze Świeradowa -Zdroju

Data Publikacji: 08.01.2020
Udostępnij:

30.XII.2019 pochodzący ze Świeradowa -Zdroju Tomasz Metelica spotkał się z tymi, którzy chcieli posłuchać, zadać pytanie autorowi książki „ Bunt”.

A sam autor „ nie uważa się za pisarza, nazywa się „ opowiadaczem”, który ma pragnienie usiąść obok Ciebie czytelniku i zabrać Cię w długą podróż ”… z bloga autora. Historia Rafaela, Tani, Mirona, Nadii i Michela, wciąga czytelnika od samego początku!

Autor udowadnia iż zbuntować trzeba się więcej niż jeden raz…

Należy zaznaczyć iż całkowity dochód z książki „Bunt” jest przekazywany na cele charytatywne. Została powołana fundacja „ CorAdCor”( serce do serca), która ma na celu przychodzić z pomocą tym „ którym zabrakło funduszy na kosztowne terapie, wspierać zdolnych, młodych w ich dalszej edukacji i rozwijaniu potencjału ( ze strony tytułowej „ Buntu”)

Tomasz Metelica przekonał licznie zgromadzonych do swojej powieści, gdyż było wiele pytań, a przede wszystkim ustawiła się wielka kolejka po autograf…. a to najbardziej cieszy autora.

Wiemy, że drugi tom się pisze, póki co zapraszamy do Izerki po powieść lub też można ją zamówić na www.fundacjacoradcor.org, w ten sposób nabyć swoją własną wspierając terapię Kamila, chłopca, którego historia poruszyła i zachęciła do działania