[wpa_toolbar]

„Skrzaty” zakończyły Święto Książki z Różą

Data Publikacji: 24.04.2015
Udostępnij

24.04.2015r najmłodsza przedszkolna grupa „Skrzaty” zakończyła „Święto Książki z Różą” w Izerce.

Program był tak ułożony, aby czytelnik w każdym wieku mógł coś znaleźć dla siebie, dlatego obchody trwały od 20.04.2015r do 24.04.2015r dzieci miały okazje poznać Bolka i Lolka i wykazać się umiejętnościami plastycznymi w konkursie „Poznajemy Bolka i Lolka”, odbyły się spotkania z dziećmi , którym czytano fragmenty książek z wydawnictwa „Znak” o przygodach „Bolka i Lolka”. Wystawa 61 prac dzieci zdobiły bibliotekę.
Dzieci otrzymały nagrody od specjalnego gościa – właścicielki „Księgarni Literackiej” Moniki Gardeckiej, również prowadzącej dla wygranej grupy „Leśne Ludki” zajęcia zabawowo – czytelnicze.

Koszyki z zakładkami i książkami zostały opróżnione przez uczniów i dorosłych, ponadto odbyło się XX spotkanie z Magdą Olszewską, która urządziła „Wernisaż pocztówek z przełomów wieków” z kolekcji prywatnej.
W podsumowaniu swoją misję „Izerka” spełniła, „Światowy Dzień Książki z Różą” jak co roku jest obchodzony ciekawie, a dodatkowo w tym roku miłośnicy literatury byli zadowoleni, gdyż wystawienie książek z „Księgarni Literackiej” okazało się dobrym pomysłem. Wiele książek zakupili mówiąc, że przydałaby się księgarnia w mieście.

W obiektywie postaraliśmy się utrwalić wyjątkowe chwile „Święta Książki z Różą 2015”, które już przeszły do historii.

[Best_Wordpress_Gallery id=”32″ gal_title=”Skrzaty zakończyły Święto Książki z Różą”]