[wpa_toolbar]

Nagroda dla rekordzistów- już po raz drugi

Data Publikacji: 28.11.2018
Udostępnij:

28 listopada o godzinie 8.00 dla zwycięskiej klasy IIIa , prowadzonej przez T. Fierkowicz odbyły się dwugodzinne Izerskie Warsztaty Piernikowe prowadzone przez Izabelę Janiak.
Była to główna nagroda ,w konkurencji „ Liczymy Misie ” a zwycięzcy czyli 11 uczniów są w posiadaniu 573 miśków( rok temu 419).

Pani Izabela przygotowała pierniczki : gwiazdki , serduszka i bombki. Każde dziecko otrzymało taki zestaw do ozdobienia: kolorowymi perełkami , cukierkami i wiórkami kokosowymi. Wszyscy także dostali do rąk profesjonalne rękawy do zdobienia wypełnione białym lukrem. Dzieci wzięły się z zapałem do pracy i powstały małe cudeńka , kolorowe błyszczące i gotowe do powieszenia na choince , choć niektórzy mówili , że nie wytrzymają i chyba je zjedzą.

Uczniowie zadawali także dużo pytań na które cierpliwie odpowiadała pani Izabela, pytali jak to się stało , że piecze pierniki , jaki jest przepis na te pyszne pierniki …

Dzieci podziękowały za warsztaty odśpiewując nam „ Karolinkę .” Przyrzekły także, że w przyszłym roku tez będą miały tyle miśków , bo nagroda jest super !

Trzymamy za słowo!

A w bibliotece zagościł piernikowy zapach , który miejmy nadzieje przetrwa do 7 grudnia , czyli do warsztatów dla dorosłych.