[wpa_toolbar]

Misiowa opowieść dla Biedronek

Data Publikacji: 06.11.2015
Udostępnij

4.11.2015 w piękny, słoneczny poranek, z wizytą do Izerki przybyły dzieci z Przedszkola, z grupy Biedronki. Maluchy zapoznały się z historią Misia Uszatka, na podstawie książki Cz. Janczarskiego.

Dalsze zajęcia odbyły się już w wypożyczalni dla dzieci, na dywanikach. Zapoznaliśmy dzieci z wieloma różnymi misiami – bohaterami książek. O każdym misiu dzieci miały coś ciekawego do powiedzenia. Maluchy opowiedziały nam także o swoich misiach z domowych bajek.

„Biedronki ” obiecały ,że postarają się pozbierać jak najwięcej misiów w dzień bicia rekordu w ilości misiów w Świeradowie Zdroju. Przedszkolaki miały za zadanie także wykonanie gigantycznej laurki urodzinowej dla Misia. Powstał przepiękny, kolorowy portret misia w otoczeniu baloników. Dzieci z chęcią poszukiwały swoich ulubionych bajek na bibliotecznych półkach, a także bawiły się w Kąciku Malucha. Chwile oddechu poświęciliśmy na jedzenie zdrowych chrupek kukurydzianych i omówienie właściwości zdrowotnych ulubionego przysmaku każdego misia , czyli miodu. Jak się okazalo dzieci lubią miód i go jedzą.[Best_Wordpress_Gallery id=”80″ gal_title=”Misiowa opowieść dla Biedronek”]