[wpa_toolbar]

Listopadowe zaczytanie

Data Publikacji: 08.11.2019
Udostępnij:

Z dotacji MKiDN w wysokości 8500,00 zostało  w listopadzie zakupionych wiele książek, dokładnie 180, w tym dla dzieci i młodzieży.

Polecamy na jesienne listopadowe dni m.in. powieści ulubionej pisarki Magdaleny Kordel przez czytelniczki Izerki, autorki wielu bestsellerów, w tym Serii – Malownicze – pt. Antolka, o  dziewczynie, która postanowiła zostawić za sobą dotychczasowe życie i wyjechać na Mazury, ci co nie  zapoznali się z sagą „Stacja Jagodno” Karoliny Wilczyńskiej, będą mieli możliwość przeczytać kolejny tom, o mieszkańcach Jagodna, dla których splatają się chwile radosne i smutne, oczywiście są książki dla czytelników lubiących dobry kryminał. Nie potrzebuje rekomendacji Remigiusz Mróz, którego  książki rozchodzą się w kilku milionach egzemplarzy, najnowsze tytuły są dostępne (Wyrok, Iluzjonista, Behawiorysta), godny polecenia jest kryminał Krzysztofa Koziołka „Nad Śnieżnymi Kotlami” z akcją w Szklarskiej Porębie, Marek Krajewski, autor osiemnastu bestsellerowych powieści kryminalnych, laureat prestiżowych nagród literackich,   w najnowszym „Mock Golden” jego bohater Eberhard Mock próbuje rozwikłać mroczną tajemnicę zagnięcia małej Rosemarie, nie rozczarowuje, Max Czornyj w „Klątwie” przedstawia nową przerażającą sprawę komisarza Deryło i Tamary Holer, którzy w zabytkowym hotelu na odludziu szukają mordercy gości, ginących jeden  po drugim, fani pióra Charlotte Link sięgną po najnowszą „Poszukiwanie” opowiadająca o morderstwie na rozległych wrzosowiskach północnej Anglii.

Warto przyjść do Izerki i wypożyczyć książkę, która pozwoli przetrwać listopadowe dni. A na grudzień przygotowujemy serię książek o tematyce świątecznej, już są zamawiane i opracowywane . Warto będzie też w grudniu przyjść i zapytać o świąteczne książki, w pięknych, kolorowych okładkach z choinkami, bombkami, Mikołajem …