[wpa_toolbar]

Kocie nagrody

Data Publikacji: 02.03.2012
Udostępnij:

koty_karolinyJPG

Kocie nagrody
Nagrody zostały przyznane przez komisję: Karolinę Tetich, Dominikę Pater, Ryszarda Szczygła, dodatkowo pracownicy biblioteki wyróżnili prace, które uznali, że należy je docenić. 

Wśród zwiedzających wystawę wiele słów uznania zdobyły prace „Kotowo” czyli praca Dawida Jurczaka, wymyślił kocie nazwy: Parkot, Restauracja McKot,

Galeria handlowa Kot, Naukot.., a Julka z „Muchomorków” tworząc kolaż koci po prostu zachwyca, są świerki, kot rozłożony w karmniku dla ptaków, drewniany płot i sama bohaterka, a kot w butach półmetrowy Marcela Szczekulskiego z siana, trawy, z plecakiem stojący na wprost wejścia namawia na wiosenne wędrówki.

Prace oglądają czytelnicy, rodzice i same dzieci, wydając wiele pochlebnych recenzji.

Kocie nagrody

koty_karolinyJPG

Nagrody zostały przyznane przez komisję: Karolinę Tetich, Dominikę Pater, Ryszarda Szczygła, dodatkowo pracownicy biblioteki wyróżnili prace, które uznali, że należy je docenić.

Wśród zwiedzających wystawę wiele słów uznania zdobyły prace

Kotowo” czyli praca Dawida Jurczaka, wymyślił kocie nazwy: Parkot, Restauracja McKot, Galeria handlowa Kot, Naukot..,

a Julka z „Muchomorków” tworząc kolaż koci po prostu zachwyca, są świerki, kot rozłożony w karmniku dla ptaków, drewniany płot i sama bohaterka,

kot w butach półmetrowy Marcela Szczekulskiego z siana, trawy, z plecakiem stojący na wprost wejścia namawia na wiosenne wędrówki.

Prace oglądają czytelnicy, rodzice i same dzieci, wydając wiele pochlebnych recenzji.

Po wnikliwej obserwacji przyznano następujące nagrody:

Przedszkole

Prace techniczne

I miejsce – Burawski Oliwier

II miejsce – Sawicz Kacper

Prace plastyczne

I miejsce – Krzewina Julia

II miejsce – Jurczak Iga

III miejsce – Stonik Agatka

wyróżnienia:

Dorosz Ada

Fabiś Tomasz

Biały Maksymilian

Jabłonowska Ania

Grupa „Leśne Ludki”

Szkoła Podstawowa i Gimnazjum

prace techniczne

I miejsce – Marszolik Martyna

II miejsce – Jurczak Dawid

III miejsce – Pasierb Małgosia

III miejsce – Szczekulski Marcel

prace plastyczne

I miejsce – Lonycz Justyna

II miejsce – Kalmuk Marcin

II miejsce – Rogulska Roksana

III miejsce – Mandrak Kacper

III miejsce – Krysińki Piotr

wyróżnienia:

Piotrowska Viktoria

Janoszczyk Maria

Szukiewicz Nikola

Jędrej Mateusz

Prusiewicz Ewelina

Kudyba Katarzyna

Furmaniak Sandra

Pańczyk Małgosia