[wpa_toolbar]

III Festiwal Dyniowy już oceniony i było bardzo trudno …

Data Publikacji: 20.10.2012
Udostępnij:

III Festiwal Dyniowy już oceniony i było bardzo trudno …

Rok temu oceniliśmy 58 prac i był problem z przyznaniem pierwszych miejsc, gdyż były starannie wykonane i kolorowe.

Na III Festiwalu Dyniowym w dniach 15 – 17. X .2012r ogółem wpłynęło 105 prac plastyczno – technicznych oraz 2 bajki :Anny Trepki z Legnicy „W krainie Dyni” oraz Piotra Bigusa „Dyniowy ogród”, 6 wierszy dzieci z przedszkola oraz 2 tautogramy o dyni Anny Trepki.

Komisja wieloosobowa miała niesamowity problem, jak sprawiedliwie ocenić kompozycje dyniowe?

III Festiwal Dyniowy już oceniony i było bardzo trudno …

 

Rok temu oceniliśmy 58 prac i był problem z przyznaniem pierwszych miejsc, gdyż były starannie wykonane i kolorowe.

Na III Festiwalu Dyniowym w dniach 15 – 17. X .2012r ogółem wpłynęło 105 prac plastyczno – technicznych oraz 2 bajki :Anny Trepki z Legnicy „W krainie Dyni” oraz Piotra Bigusa „Dyniowy ogród”, 6 wierszy dzieci z przedszkola oraz 2 tautogramy o dyni Anny Trepki.

Komisja wieloosobowa miała niesamowity problem, jak sprawiedliwie ocenić kompozycje dyniowe?

Wspólnie postanowiono iż będziemy przyznawać poszczególne miejsca w różnych kategoriach ze względu na wiek, wielkość dyń oraz indywidualne , specjalne.

Kategoria : kompozycje Rodzinne

I miejsce

Żyłkiewicz Tymon „Czarodziej”

Walczak Wojtek „Jesienny uśmieszek”

Burawski Oliwier „Królewska karoca”

II miejsce

Rodzina Salawów „Rodzina łabędzi”

Kategoria: dzieci w wieku przedszkolnym

I miejsce

Śnieżek Ziemowit „Sowa”

Osińska Oliwia „Dyniowa królowa”

II miejsce

Biały Maks

Szukiewicz Kinga „Dyniowy domek”

Jurczak Iga

III miejsce

Fila Oliwier „Pani Jesień”

Feliński Dominik

Niewiadomska Weronika

IV miejsce

Cielecka Oliwa

kategoria szkolna – wielkość „Duże dynie”

I miejsce

Krzewina Julia „Jesienna dziewczynka”

Piwowarek Kacper „Smok”

Śnieżek Jagoda „Sowa”

Chmielowiec Szymon „Rekin dyniojad”

II miejsce

Chmielowiec Natalia „Myszka w klatce”

Szukiewicz Nikola „Myszka Miki”

Jurczak Dawid

III miejsce

Adam Dominik

Kobusiński Maks „Lampion”

Łabęcka Kinga „Koszyk”

IV miejsce

Tomaszewska Sara „Sad owocowy”

Kategoria szkolna – wielkość „małe dynie”

I miejsce

Pacyna Krystian „Dyniowy Shrek”

Zarbock Sebastian „Dyniowy nietoperz”

Syrewicz Marta „Uciekający jeżyk”

II miejsce

Pacyna Dominik „Dyniowy Indianin”

Lipnicka Angelika „Zdenerwowany ptaszek”

Bigus Oliwia „Hello Kitty”

III miejsce

Surmacz Matylda „Czarodziej”

Terechowicz Marika „kotek”

Kategoria : prace zbiorowe

I miejsce

Oddział przedszkolny przy SPnr2

Grupa przedszkolna „Słoneczka”

II miejsce

Klasa II SP nr 2

klasa IIa SP nr1

III miejsce

Świetlica Środowiskowa „Mrowisko”

Nagrody specjalne

Nagroda Burmistrza miasta dla

Arkadiusza Gettner „Izerski turysta”

Nagroda od Nadleśnictwa Świeradów

dla:

Olszewskich Kuby i Julki „Izerdyn”

Sokołowski Kacper „Dzik”

Sokołowski Jakub „Świnka”

Karłowicz Igor „Myszka”

Kalinowski Wiktor „Kaczka dziwaczka”

Nagroda od pracowników Urzędu Miasta dla Kowalskiego Damiana i Kijko Marcina

Nagroda od pracowników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Świeradowie – Zdroju dla:

Salawy Karoliny „Dyniowy serwis”

Nikoli Joya za najmniejszą kompozycje dyniową

Jonosza Żyłkiewicza – najmłodszego uczestnika konkursu

Nagroda za najbardziej pomysłową nazwę kompozycji dyniowej otrzymują:

Ogonowski Bartek „Szczerbulec”

Ogonowska Ola „Zombiak”

Walszewska Zuzanna „Krwistonosy”

Kategoria: prace techniczne tj. własnoręcznie wykonane

I miejsce

Meyer Aleksandra

Rozum Justyna

II miejsce

Dorosz Ada

Kategoria: literacka

Grupa przedszkolna „Słoneczka”

Rosołek Julia

Bigus Piotr „Dyniowy ogród”

Trepka Anna „W krainie Dyni”

Specjalne wyróżnienia otrzymują:

Olszewska Kasia

Oliwniak Ola

Łata Wiktoria

Piskorowski Konrad

Stettner Agata

Mackiewicz Wiktoria

Mackiewicz Julia

Kurczewska Edyta

Sofouris Mateusz

Sowa Szymon

Szewczyk Kacper

Rypicz Olek

Humieja Gracjan

Rypicz Maciej

Baut Wiktoria

Pacholik Monika

Gorzeń Adrian