[wpa_toolbar]

I ty możesz zostać dziennikarzem biblioteki !

Data Publikacji: 14.05.2012
Udostępnij:

I ty możesz zostać dziennikarzem biblioteki !

dziennik1Ten apel kierujemy do naszych młodych czytelników uwielbiających czytać, obserwować, uczestniczyć w różnych imprezach, akcjach, mających dar przenikliwej obserwacji i marzących o karierze dziennikarskiej, reporterskiej, zapraszamy do współpracy.

Piszcie recenzje książek, róbcie wywiady z ciekawymi ludźmi i zgłaszajcie się do nas. Prace ocenimy i umieścimy na stronie www.

To mogłyby być wasze początki drogi literackiej …

Wyślij tekst na e – maila biblioteka3@op.pl lub też przynieś osobiście do MBP.

Zależy nam na recenzjach książek, głównie literatury pisanej dla młodzieży, na tekstach które zainteresują młodych ludzi, a więc muszą to być tematy niebanalne, refleksyjne, ale też dowcipne, zmusząjące do myślenia.

To naprawdę dla Was może być niezła szkoła, można zaistnieć, spróbować

Czy nadaje się na dziennikarza ?

Może się zdarzyć, że Wasze teksty zostaną poddane krytyce, trzeba będzie coś w nich zmienić, poprawić, dopisać to się nie załamujcie, zależy nam aby teksty były autorskie, zawierały Waszą opinię, myśli, stanowiły istotny przekaz dla starszego i młodszego odbiorcy.

To jest ważne, gdyż wtedy są autentyczne i mogą pełnić istotną rolę Waszego głosu – młodszego pokolenia wobec otaczającego go świata z jeg

Wyślij tekst na e – maila biblioteka3@op.pl lub też przynieś osobiście do MBP.

 

o problemami, radościami i smutkami.

Tekst autorski prosimy dostarczać osobiście do biblioteki i po ewentualnej korekcie będzie umieszczony na stronie biblioteki.