[wpa_toolbar]

Czekamy na prace dyplomowe

Data Publikacji: 11.09.2013
Udostępnij:

dyplom

Zachęcamy wszystkich, którzy obronili tytuł doktora, magistra, licencjata lub też inny, by przynieśli do naszej biblioteki swoje prace. Prace te będziemy udostępniać oczywiście za zgodą autorów czytelnikom na miejscu. Nie będziemy ich kserować ani wypożyczać do domu.

Z obserwacji wiemy, że będą się cieszyć dużym powodzeniem z wielu względów, najczęściej z powodu tematu, gdyż jak wiemy większość prac jest związanych z naszym regionem, często też mają ciekawą bibliografię.

W Dziale Regionalnym mamy kilka prac, które za zgodą autorów są udostępniane, z rozmów z zainteresowanymi wynika, że bywają bardzo pomocne i cieszą się, że mogą się z nimi zapoznać.

Nie przeszkadza im, że muszą trochę posiedzieć w bibliotece.

Przekazała nam pracę „Monografia pałacu klasycznego Maltzanów z XVIII wieku w Miliczu” z piękną dedykacją Beata Książek, która napisała „Pragnę podzielić się cząstką ziemi na której mieszkam oraz jej zabytkami i ofiarować Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świeradowie – Zdroju tę cenną dla mnie pracę z pożytkiem dla czytelników Ziemi Jeleniogórskiej”.

Bardzo pomocna głównie dla studentów jest praca magisterska Doroty Marek „Działalność promocyjna gminy na przykładzie miejscowości turystyczno uzdrowiskowej Świeradów – Zdrój”

Posiadamy ciekawą pracę już absolwentki animacji kultury, która zaproponowała stworzyć i zrealizować w naszej bibliotece projekt animacyjny „Bajka bez granic”, międzykulturowy projekt animacyjny na pograniczu polsko – czeskim na przykładzie miast Świeradów – Zdrój i Nowe Miasto”, oczywiście nie mogło zabraknąć naszych prac z pedagogiki.

Czekamy na prace w bibliotece